Holland Supermarket
Shopping cart
0
Jongga Kimchi fritto 160g
€ 3,83
€ 23,94 / kg
Subtract
Add
incl. 5% IVA
consegna 4-7 giorni
Jongga Kimchi napa cabbage 160g
€ 3,83
€ 23,94 / kg
Subtract
Add
incl. 5% IVA
consegna 4-7 giorni
Nongshim Kimchi 75g
€ 3,21
€ 42,80 / kg
Subtract
Add
incl. 5% IVA
consegna 4-7 giorni
Sempio Kimchi originale 160g
€ 5,43
€ 33,94 / kg
Subtract
Add
incl. 5% IVA
consegna 4-7 giorni
Sempio Kimchi stir-fried 160g
€ 5,43
€ 33,94 / kg
Subtract
Add
incl. 5% IVA
consegna 4-7 giorni
Yopokki Kimchi 115g
€ 4,21
€ 36,61 / kg
Subtract
Add
incl. 5% IVA
consegna 4-7 giorni
Filter